Pirna - Lovosice

Příprava | Z Pirny vezeme vítězství o šest branek

Dalším zápasem pokračovala příprava házenkářů Lovosic, když tentokráte vycestovali do nedaleké německé Pirny.

ESV Lokomotive Pirna – Lovci Lovosice
23:29 (13:18)

Naši házenkáři vstoupili do zápasu lépe a po pěti minutách vedli 5:2. Domácím se podařilo zkorigovat skóre (6:5), ale i další minuty patřily našemu týmu. Největší rozdíl ve skóre nastal ve 24.minutě po gólu brankáře Adamíka přes celé hřiště (15:9). Pětibrankovým náskokem Lovců pak skončil první poločas.

Skóre ve prospěch našich házenkářů ve druhém poločase již nenarůstalo, naopak to byli domácí, kteří se dokázali přiblížit na rozdíl jediné branky (20:19). Zvrat v zápase ale Lovci nedovolili, v poslední desetiminutovce opět odskočili na šestigólový rozdíl a stejným rozdílem také nakonec soupeře porazili.

Další přípravné zápasy čekají na Lovce v pátek a v sobotu, kdy zajíždíme na palubovku extraligového soupeře Maloměřic.

Sestava a branky Lovců: Adamík, Günl – Holubec, Kupa 3, Ouředník 1, Chotěborský 4, Motl 5, Petrychenko 1, Hniďák, Trkovský 3, Lukáč 1, Bednařík 1, Horák 4, Stach 1, Heřmanovský 2, Bogdanić 3.