Minižáci

V oblastní soutěži 5+1 v Ústí minižáci opět kralovali

V neděli 3.prosince 2023 proběhl v Ústí n. L. čtvrtý turnaj oblastní soutěže kategorie miniházené (5+1). Soutěž se hraje na velkém hřišti, bez počítání skóre. Hráno 2×10 minut.

V úvodním utkání se lovosičtí střetli s domácím Spartakem. Začátek zápasu byl velmi rozháraný plný technických chyb. V dalším průběhu však převzali taktovku Lovosice. Druhý zápas proti DHK Most byl od začátku jednoznačný, dívky nedal v zápase žádnou branku. Podobný obraz byl v utkání s Baníkem Most. Mostečtí kluci dali v prvním poločase jen jeden gól. Poslední zápas proti Loko Louny byl velmi vyrovnaný, v prvním poločase působili lépe Lounští, kluci z Lovosic naopak ovládli druhý poločas.

Trenéři byli s výkonem kluků spokojeni. Tým se pyšnil velmi dobrou osobní obranou a solidním pohybem v poli. Rezervy jsou v technice přihrávek a z ní plynoucí spousty technických chyb. Hráči to ale doháněli velkou bojovností. V utkáních se pravidelně střídali kompletní šestky.