Začala sezóna dorostenců: ve třech úvodních duelech sezóny Lovci dvakrát úspěšní

Rezerva mužů do sezóny vstoupila úspěšně

Do nové sezóny ve 2. lize mužů SZČ vstoupil v neděli 15. září lovosický B-tým. Na domácí palubovce hostili lovci Mělník a podobně jako extraligový A tým, který o den dříve dominoval ve Frýdku, si šli od první minuty za vysokým vítězstvím.

2. liga muži SZČ:

Lovci Lovosice B – Házená Mělník
37:20 (19:7)

První minuty zápasu byly čistě v režii domácího týmu, který se velmi rychle dostal do vedení 5:0, později zvyšoval Dominik Štraus na 10:3. Ani poté lovci svého soupeře nešetřili, v bráně předváděl za dobře fungující obranou výborný výkon Jakub Lavička, na druhé straně se opakovaně prosadili Michal Bednařík či debutant v seniorské kategorii Ondřej Bradáč. Premiérovou branku v dospělé házené zaznamenal o pár minut později také David Srba. O vítězi utkání bylo do poločasu v podstatě rozhodnuto. Hned zkraje druhé půle navíc lovci do soupeře opět vlétli, po brance Jakuba Donáta vedla rezerva extraligových lovců už 25:8. Až v tomto momentě přišlo polevení, které ale nemělo na konečný výsledek žádný vliv. Nejlepšími střelci zápasu byli šestibrankový Jaroslav Ouředník a Michal Bednařík, o gól méně měl po závěrečném hvizdu také debutant Ondřej Bradáč. Lovcům patří po neúplném prvním kole v tabulce 2. ligy mužů SZČ první příčka, kterou budou chtít potvrdit v dalším kole na palubovce Liberce.

Kategorie: aktuality, tým "B"